Kategorie D10C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    20 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:33:00 51321 Hájková Lenka KYL 0050 C 5 = 10:35:00 ? Doubková Petra SLA 9853 C 7 = 10:37:00 51171 Hulenková Nikola MOV 9851 C 9 = 10:39:00 515149 Hájková Lucie KYL 0350 C 11 = 10:41:00 ......................... VAK C 13 = 10:43:00

Kategorie D10N

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    30 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 11:16:00 ? Fonioková Iveta MOV C 48 = 11:18:00 neregistro 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 50 = 11:20:00 ? Bajtková Barbora MOV C 52 = 11:22:00 neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 54 = 11:24:00 ......................... VAK C 56 = 11:26:00 301252 Poláková Tereza SOP 9951 C 58 = 11:28:00 ? Sýkorová Denisa MOV C 60 = 11:30:00 neregistro 410791 Bohatá Anna BFM 9951 C 62 = 11:32:00 ? Duchovná Tereza MOV C 64 = 11:34:00 neregistro ......................... VAK C 66 = 11:36:00

Kategorie D12C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416128 Kaszperydysová Petra TRI 9758 C 3 = 10:33:00 ? Pavlíčková Kristýna MOV C 5 = 10:35:00 neregistro 53280 Vašková Markéta TRI 9655 C 7 = 10:37:00 49461 Petrželková Monika BFM 9651 C 9 = 10:39:00 ......................... VAK C 11 = 10:41:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 13 = 10:43:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 15 = 10:45:00 08654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 19 = 10:49:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 21 = 10:51:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 C 23 = 10:53:00 49382 Dyntarová Nikola TRI 9555 C 25 = 10:55:00 ? Durajová Sabina MOV 9653 C 27 = 10:57:00 neregistro 08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 29 = 10:59:00

Kategorie D14C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 11:10:00 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 42 = 11:12:00 49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 44 = 11:14:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 46 = 11:16:00 232194 Vyšnyiová Ester VRB 9494 C 48 = 11:18:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 50 = 11:20:00 232119 Ševčíková Zuzana VRB 9595 C 52 = 11:22:00 49454 Srubková Andrea BFM 9452 C 54 = 11:24:00 ......................... VAK C 56 = 11:26:00 232144 Chudová Nela VRB 9472 C 58 = 11:28:00 neregistro 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 60 = 11:30:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 62 = 11:32:00 49322 Kantorová Dorota TRI 9452 C 64 = 11:34:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 66 = 11:36:00 ......................... VAK C 68 = 11:38:00

Kategorie D16C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    95 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:33:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 C 6 = 10:36:00 515183 Hájková Martina KYL 9250 C 9 = 10:39:00 neregistro 08652 Nožková Sára TRI 9353 A 12 = 10:42:00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 15 = 10:45:00 08726 Svobodová Klára SOP 9352 C 18 = 10:48:00 51962 Locku Barbora VRB 9373 C 21 = 10:51:00 253107 Opletalová Eva HAV 9250 B 24 = 10:54:00 53755 Javorkova Petra HNJ C 27 = 10:57:00 neregistro 08658 Mizerová Monika TRI 9250 C 30 = 11:00:00 416170 Hájková Petra KYL 9350 C 33 = 11:03:00 232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 36 = 11:06:00

Kategorie D18C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 42 = 11:12:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 45 = 11:15:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 48 = 11:18:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 B 51 = 11:21:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 C 54 = 11:24:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 57 = 11:27:00 416227 Miturová Barbora MOV 9051 C 60 = 11:30:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 63 = 11:33:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 66 = 11:36:00 ......................... VAK C 69 = 11:39:00 ......................... VAK C 72 = 11:42:00

Kategorie D21C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   130 m, 18 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:32:00 05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 4 = 10:34:00 04856 Staščíková Radka VRB 8080 C 6 = 10:36:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 8 = 10:38:00 416287 Prchalová Ivana CHA 8754 R 10 = 10:40:00 515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 12 = 10:42:00 52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 14 = 10:44:00 05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 16 = 10:46:00 51291 Bochenková Martina DKP 8758 C 18 = 10:48:00 51942 Wernerová Marika VRB 8851 B 20 = 10:50:00 09480 Klíchová Jana SSU 8151 C 22 = 10:52:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 R 24 = 10:54:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 26 = 10:56:00 09310 Čermáková Renata LPU 6553 C 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00 08717 Dostálová Lucie SOP 8052 C 32 = 11:02:00 411772 Rossmanithová Kateřina AOP 8951 B 34 = 11:04:00 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 36 = 11:06:00 232155 Hradilová Veronika VRB 8950 B 38 = 11:08:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 40 = 11:10:00 995791 Nosálová Eliška SLA 8250 C 42 = 11:12:00 ? Ondrová Petra VRB 8850 C 44 = 11:14:00 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 46 = 11:16:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 48 = 11:18:00 53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B 50 = 11:20:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 52 = 11:22:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 54 = 11:24:00 ......................... VAK C 56 = 11:26:00

Kategorie D35C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 3 = 10:33:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 5 = 10:35:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 7 = 10:37:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 9 = 10:39:00 515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 11 = 10:41:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 13 = 10:43:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 15 = 10:45:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 17 = 10:47:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 19 = 10:49:00 ......................... VAK C 21 = 10:51:00 08716 Procházková Martina SOP 7351 C 23 = 10:53:00 05594 Javorkova Katka HNJ C 25 = 10:55:00 neregistro 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 27 = 10:57:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 29 = 10:59:00 336793 TVARDKOVÁ Karin HAV 6850 C 31 = 11:01:00 neregistro 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 33 = 11:03:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 35 = 11:05:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 37 = 11:07:00 52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 39 = 11:09:00 51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 41 = 11:11:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 43 = 11:13:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 45 = 11:15:00 51461 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 47 = 11:17:00 515180 Hájková Iveta KYL 6350 C 49 = 11:19:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 51 = 11:21:00 07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 53 = 11:23:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 55 = 11:25:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 57 = 11:27:00 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 59 = 11:29:00 ......................... VAK C 61 = 11:31:00

Kategorie D45C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52623 Hrouzová Alena KRN 5951 C 66 = 11:36:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 68 = 11:38:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 70 = 11:40:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 72 = 11:42:00 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 74 = 11:44:00 04684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 76 = 11:46:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 78 = 11:48:00 52630 Strohalmová Milena KRN 5651 C 80 = 11:50:00 49422 Němčanská Jana OOP 5352 C 82 = 11:52:00 ......................... VAK C 84 = 11:54:00 ......................... VAK C 86 = 11:56:00

Kategorie D55C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:31:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 4 = 10:34:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 7 = 10:37:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 10 = 10:40:00 08882 Vlachová Renata VOV 4450 C 13 = 10:43:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 16 = 10:46:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 19 = 10:49:00 ? Piskořová Klaudie OOP 4751 C 22 = 10:52:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00

Kategorie H10C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    20 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 10:51:00 ? Syrový Jan MOV 9803 C 23 = 10:53:00 08663 Cienciala Jan TRI 9801 C 25 = 10:55:00 ......................... VAK C 27 = 10:57:00 ? Míček Filip MOV 9802 C 29 = 10:59:00 410352 Hájek Václav KYL 9800 C 31 = 11:01:00 08653 Stenchlák Štěpán TRI 9802 C 33 = 11:03:00 ? Padrta Pavel MOV 9701 C 35 = 11:05:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00

Kategorie H10N

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    30 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Bajtek Richard MOV C 70 = 11:40:00 neregistro 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 72 = 11:42:00 ? Filek Radek MOV C 74 = 11:44:00 neregistro 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 76 = 11:46:00 ? Kutnohorský David MOV C 78 = 11:48:00 neregistro 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 80 = 11:50:00 ? Glac Filip MOV C 82 = 11:52:00 neregistro 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 84 = 11:54:00 ? Tothová Markéta MOV 9411 C 86 = 11:56:00 neregistro ......................... VAK C 88 = 11:58:00 ......................... VAK C 90 = 12:00:00 ......................... VAK C 92 = 12:02:00

Kategorie H12C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 10:36:00 51454 Mitrenga Lukáš TRC 9700 C 8 = 10:38:00 neregistro 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 C 10 = 10:40:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 12 = 10:42:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 14 = 10:44:00 ......................... VAK C 16 = 10:46:00 416148 Němec Tomáš ODR 9600 C 18 = 10:48:00 232529 Palzer Vít OOP 9701 C 20 = 10:50:00 08784 Kostka Petr TRC 9600 C 22 = 10:52:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 24 = 10:54:00 ......................... VAK C 26 = 10:56:00

Kategorie H14C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 35 = 11:05:00 416147 Kubíček Tomáš ODR 9400 C 37 = 11:07:00 253116 Valouch David SOP 9501 B 39 = 11:09:00 420413 Konečný Jakub MOV 9403 C 41 = 11:11:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 43 = 11:13:00 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 45 = 11:15:00 ......................... VAK C 47 = 11:17:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 49 = 11:19:00 232323 Klein Jakub OOP 9501 C 51 = 11:21:00 416146 Šmaus David ODR 9401 C 53 = 11:23:00 420459 Ston Kamil MOV 9404 C 55 = 11:25:00 232491 Beneš Jakub SOP 9502 C 57 = 11:27:00 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 59 = 11:29:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 B 61 = 11:31:00 ......................... VAK C 63 = 11:33:00 ......................... VAK C 65 = 11:35:00

Kategorie H16C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   105 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416205 Hruzík Lukáš MOV 9304 C 22 = 10:52:00 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 25 = 10:55:00 51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 28 = 10:58:00 08725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 31 = 11:01:00 420438 Nechvátal Martin MOV 9306 C 34 = 11:04:00 neregistro ......................... VAK C 37 = 11:07:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 40 = 11:10:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 C 43 = 11:13:00 416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 46 = 11:16:00 405953 Egrt Martin SHK 9203 B 49 = 11:19:00 53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 52 = 11:22:00 ......................... VAK C 55 = 11:25:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 58 = 11:28:00 52773 Duraj Miroslav MOV 9301 C 61 = 11:31:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 64 = 11:34:00 08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B 67 = 11:37:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 70 = 11:40:00 51372 Polášek Filip MOV 9305 C 73 = 11:43:00 ......................... VAK C 76 = 11:46:00

Kategorie H18C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   120 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:44:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 17 = 10:47:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 20 = 10:50:00 51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 23 = 10:53:00 08786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 26 = 10:56:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 29 = 10:59:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 32 = 11:02:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 35 = 11:05:00 ......................... VAK C 38 = 11:08:00 08762 Szlaur Jan TRC 9107 C 41 = 11:11:00 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 44 = 11:14:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 47 = 11:17:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 50 = 11:20:00 49456 Pastyřík Jakub BFM 9102 C 53 = 11:23:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 B 56 = 11:26:00 ......................... VAK C 59 = 11:29:00

Kategorie H21C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   170 m, 19 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C 1 = 10:31:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 3 = 10:33:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 5 = 10:35:00 331476 Patočka Petr BBM 6300 C 7 = 10:37:00 232102 Válek Filip VRB 8906 A 9 = 10:39:00 ......................... VAK C 11 = 10:41:00 301244 Kuja Ivo KAR 7701 C 13 = 10:43:00 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 15 = 10:45:00 515166 Nožka Radek LPU 9005 A 17 = 10:47:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 19 = 10:49:00 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 21 = 10:51:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 23 = 10:53:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 25 = 10:55:00 52290 Besta Michal JAM 7600 E 27 = 10:57:00 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 29 = 10:59:00 51375 Mladěnka Libor MOV 5902 C 31 = 11:01:00 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 33 = 11:03:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 35 = 11:05:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 37 = 11:07:00 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 39 = 11:09:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 41 = 11:11:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 43 = 11:13:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 45 = 11:15:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 47 = 11:17:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 49 = 11:19:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 51 = 11:21:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 53 = 11:23:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 A 55 = 11:25:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 57 = 11:27:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 59 = 11:29:00 49324 Hruška Pavel SOP 8608 C 61 = 11:31:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 63 = 11:33:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 65 = 11:35:00 53751 Javorka Lukas HNJ C 67 = 11:37:00 neregistro 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 69 = 11:39:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 71 = 11:41:00 52641 KopecTomáš VOV 8203 C 73 = 11:43:00 ......................... VAK C 75 = 11:45:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 77 = 11:47:00 09304 Čermák Jan LPU 9301 A 79 = 11:49:00 995891 Tichý Tomáš TJH 9201 B 81 = 11:51:00 49616 Flašar Jan PGP 8610 C 83 = 11:53:00 08796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 85 = 11:55:00 232107 Preissler Adam HAV 8608 C 87 = 11:57:00 301202 Váňa Lukáš VRB 8601 C 89 = 11:59:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 91 = 12:01:00 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 93 = 12:03:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 95 = 12:05:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 97 = 12:07:00 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 99 = 12:09:00

Kategorie H35C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   135 m, 17 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:33:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 6 = 10:36:00 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 9 = 10:39:00 515146 Hájek Marek KYL 6800 C 12 = 10:42:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 15 = 10:45:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 18 = 10:48:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 21 = 10:51:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 24 = 10:54:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 27 = 10:57:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 30 = 11:00:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 33 = 11:03:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 39 = 11:09:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 42 = 11:12:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 45 = 11:15:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 48 = 11:18:00 08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 51 = 11:21:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 54 = 11:24:00 ? Doubek Petr SLA 7000 C 57 = 11:27:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 60 = 11:30:00 410793 Řeha Tomáš BFM 6702 C 63 = 11:33:00 ......................... VAK C 66 = 11:36:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 69 = 11:39:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 72 = 11:42:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 75 = 11:45:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 78 = 11:48:00

Kategorie H45C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   110 m, 17 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 10:38:00 52628 Strohalm Petr KRN 5601 C 11 = 10:41:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 14 = 10:44:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 17 = 10:47:00 08660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 20 = 10:50:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 23 = 10:53:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 26 = 10:56:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 29 = 10:59:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 32 = 11:02:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 35 = 11:05:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 38 = 11:08:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 44 = 11:14:00 08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 47 = 11:17:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 50 = 11:20:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 53 = 11:23:00 52632 Peths Pavel KRN 5801 C 56 = 11:26:00 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 59 = 11:29:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 62 = 11:32:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 65 = 11:35:00 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 68 = 11:38:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 71 = 11:41:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 74 = 11:44:00 ......................... VAK C 77 = 11:47:00

Kategorie H55C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:33:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 6 = 10:36:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 9 = 10:39:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 12 = 10:42:00 05585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 15 = 10:45:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 18 = 10:48:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 21 = 10:51:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 24 = 10:54:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 27 = 10:57:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 30 = 11:00:00 ......................... VAK C 33 = 11:03:00 08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 36 = 11:06:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 39 = 11:09:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 42 = 11:12:00 ......................... VAK C 45 = 11:15:00 08805 Nosál Stanislav SLA 4600 C 48 = 11:18:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 51 = 11:21:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 54 = 11:24:00 53547 Němčanský Vladimír OOP 5200 C 57 = 11:27:00 ......................... VAK C 60 = 11:30:00

Kategorie H65C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51946 Vyhnalík Zdeněk VRB 4201 C 34 = 11:04:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00 08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 43 = 11:13:00 52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 46 = 11:16:00 ......................... VAK C 49 = 11:19:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 52 = 11:22:00 ......................... VAK C 55 = 11:25:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 58 = 11:28:00

Kategorie P3

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    75 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:40:00 301205 Ševčíková Monika VRB C 13 = 10:43:00 neregistro ......................... VAK C 16 = 10:46:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 19 = 10:49:00 ......................... VAK C 22 = 10:52:00 ? BERNATÍK Lukáš HAV C 25 = 10:55:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:58:00 301231 Ševčík Jiří VRB C 31 = 11:01:00 neregistro ......................... VAK C 34 = 11:04:00 515156 Kujová Vladimíra KAR 7950 C 37 = 11:07:00 neregistro ......................... VAK C 40 = 11:10:00 301230 Hradilová Michaela VRB C 43 = 11:13:00 neregistro ......................... VAK C 46 = 11:16:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 52 = 11:22:00 ? Plaček Kamil AOP C 55 = 11:25:00 neregistro ......................... VAK C 58 = 11:28:00 301290 Krätschmerová Jitka VRB C 61 = 11:31:00 neregistro ......................... VAK C 64 = 11:34:00

Kategorie X10C

27.04.2008 4.zavod jarniho zebricku MSK v OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.04.2008   13:33

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:32:00 08655 Navrátil Adam TRI 9900 C 4 = 10:34:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 6 = 10:36:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 8 = 10:38:00 52666 Kostka Jiří AOP 0201 C 10 = 10:40:00 53293 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 12 = 10:42:00 neregistro 53756 Javorkova Monika HNJ C 14 = 10:44:00 neregistro ......................... VAK C 16 = 10:46:00 49496 Petr Lukáš BFM 9801 C 18 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 20 = 10:50:00 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 22 = 10:52:00 08659 Bilko Jiří TRI 0001 C 24 = 10:54:00 ? Kujová Vendula KAR 0550 C 26 = 10:56:00 neregistro 08670 Foltýnová Klára TRI 0051 C 28 = 10:58:00 51441 Bialožyt Marek TRC 0300 C 30 = 11:00:00 neregistro 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 32 = 11:02:00 49488 Spratek Adam SFM 0202 C 34 = 11:04:00 49400 Kovařík Martin TRI 0101 C 36 = 11:06:00 410792 Přečková Barbora BFM 9851 C 38 = 11:08:00 neregistro 08664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 42 = 11:12:00