Kategorie D10

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.06 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00

Kategorie D10N

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  0.97 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 11:27:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 C 29 = 11:29:00 neregistro ? Lenka Švidrnochová MOV C 31 = 11:31:00 neregistro ......................... VAK C 33 = 11:33:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 39 = 11:39:00 53178 Tahotná Markéta TRI 9950 C 41 = 11:41:00 neregistro ......................... VAK C 43 = 11:43:00

Kategorie D12

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.02 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 C 6 = 11:06:00 08653 Sabelová Markéta TRI 9656 C 8 = 11:08:00 neregistro 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 10 = 11:10:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 14 = 11:14:00 52957 Penkalová Lucie AOV 9752 C 16 = 11:16:00 08654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 18 = 11:18:00 49461 Petrželková Monika BFM 9651 C 20 = 11:20:00 08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 24 = 11:24:00

Kategorie D14

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.95 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Jančová Jana ............ VRB 9450 C 28 = 11:28:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 30 = 11:30:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 32 = 11:32:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 34 = 11:34:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 40 = 11:40:00 232186 Višnyiová Ester VRB 9494 C 42 = 11:42:00 52956 Vyroubalová Karolína AOV 9451 C 44 = 11:44:00 neregistro 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00

Kategorie D16

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.33 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 11:39:00 08658 Mizerová Monika TRI 9250 C 41 = 11:41:00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 43 = 11:43:00 ? Jarošová Ludmila VRB 9351 C 45 = 11:45:00 08726 Svobodová Klára SOP 9352 C 47 = 11:47:00 253107 Opletalová Eva HAV 9250 B 49 = 11:49:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00

Kategorie D18

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.35 km, převýšení     0 m, 27 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 11:41:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 C 43 = 11:43:00 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A 45 = 11:45:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 B 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 51 = 11:51:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00

Kategorie D20

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 3 = 11:03:00 53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 9 = 11:09:00

Kategorie D21

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.72 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 11:15:00 52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 17 = 11:17:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 R 19 = 11:19:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 21 = 11:21:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 23 = 11:23:00 ? Weissová Lucie SCP 8952 A 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 29 = 11:29:00 232113 Klajblová Kristýna TBM 8555 C 31 = 11:31:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 33 = 11:33:00 08652 Nožková Sára TRI 9353 A 35 = 11:35:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00

Kategorie D35

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416194 Buchwaldková Klára SFM 7152 C 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 19 = 11:19:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 21 = 11:21:00 08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 23 = 11:23:00 08716 Procházková Martina SOP 7351 C 25 = 11:25:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 27 = 11:27:00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 29 = 11:29:00 49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 35 = 11:35:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 37 = 11:37:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 39 = 11:39:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 41 = 11:41:00 08651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00

Kategorie D45

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.53 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Hanzalová Pavlína XXX 1 C 46 = 11:46:00 neregistro 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 48 = 11:48:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00

Kategorie D55

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.98 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 40 = 11:40:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 42 = 11:42:00

Kategorie H10

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.03 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 11:23:00 428217 Syrový Jan MOV 9803 C 25 = 11:25:00 08663 Cienciala Jan TRI 9801 C 27 = 11:27:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 33 = 11:33:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 35 = 11:35:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 37 = 11:37:00 ? Míček Filip MOV 9802 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00

Kategorie H10N

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.04 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 47 = 11:47:00 08670 Raab Jakub TRI 9805 C 49 = 11:49:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 08657 Holesz Sebastián TRI 9902 C 55 = 11:55:00

Kategorie H12

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
07863 Kowalczyk Jan TRI 9704 C 2 = 11:02:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 4 = 11:04:00 ......................... VAK C 6 = 11:06:00 08784 Kostka Petr TRC 9600 C 8 = 11:08:00 08727 Svoboda František SOP 9601 C 10 = 11:10:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 7901 C 12 = 11:12:00 neregistro 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 14 = 11:14:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 18 = 11:18:00

Kategorie H14

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.94 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232491 Beneš Jakub SOP 9502 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 24 = 11:24:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 B 26 = 11:26:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 28 = 11:28:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 30 = 11:30:00 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 32 = 11:32:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 34 = 11:34:00 230664 Otakar Jašek ZBM 9422 B 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 232323 Klein Jakub OOP 9501 C 40 = 11:40:00 428290 Ston Kamil MOV 9404 C 42 = 11:42:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 253116 Valouch David SOP 9501 B 48 = 11:48:00 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 50 = 11:50:00 420413 Konečný Jakub MOV 9403 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00

Kategorie H16

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 34 = 11:34:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 36 = 11:36:00 08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B 38 = 11:38:00 51372 Polášek Filip MOV 9305 C 40 = 11:40:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 428235 Duraj Miroslav MOV 9301 C 46 = 11:46:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 48 = 11:48:00 428205 Nechvátal Martin MOV 9306 C 50 = 11:50:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 11:52:00 08725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 54 = 11:54:00 51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 56 = 11:56:00 416205 Hruzík Lukáš MOV 9304 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00

Kategorie H18

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.88 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 4 = 11:04:00 08786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 6 = 11:06:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 8 = 11:08:00 49430 Melecký Karel OOP 9100 B 10 = 11:10:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 12 = 11:12:00 52985 Janča Martin MOV 9001 C 14 = 11:14:00 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 18 = 11:18:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 24 = 11:24:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 26 = 11:26:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 B 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00

Kategorie H20

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  3.13 km, převýšení     0 m, 30 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 2 = 11:02:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00

Kategorie H21

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  3.13 km, převýšení     0 m, 30 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:07:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 8 = 11:08:00 49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C 9 = 11:09:00 53723 Kalina Tomáš TBM 8505 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 12 = 11:12:00 52753 Schuster Martin AOP 6502 C 13 = 11:13:00 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 14 = 11:14:00 232107 Preissler Adam HAV 8608 C 15 = 11:15:00 49315 Laštůvka Jan TRI 8704 C 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 18 = 11:18:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 19 = 11:19:00 49483 Sebera Václav SFM 8302 C 20 = 11:20:00 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 21 = 11:21:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 22 = 11:22:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 23 = 11:23:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 24 = 11:24:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 27 = 11:27:00 428264 Borunský Tomáš JAM 7400 C 28 = 11:28:00 49490 Šatánek Martin SFM 8201 C 29 = 11:29:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 30 = 11:30:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 31 = 11:31:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 32 = 11:32:00 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 33 = 11:33:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 35 = 11:35:00 49442 Sebera Josef SFM 8301 C 36 = 11:36:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 37 = 11:37:00 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 38 = 11:38:00 52290 Besta Michal JAM 7600 E 39 = 11:39:00 52641 KopecTomáš VOV 8203 C 40 = 11:40:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 41 = 11:41:00 49484 Sikora Tomáš SFM 7001 C 42 = 11:42:00

Kategorie H35

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.89 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 3 = 11:03:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 5 = 11:05:00 08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 7 = 11:07:00 428300 Řeha Tomáš BFM 6702 C 9 = 11:09:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 15 = 11:15:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 17 = 11:17:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 19 = 11:19:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 21 = 11:21:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 23 = 11:23:00 232429 Žebrák Zbynek ........... MOV 7105 C 25 = 11:25:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 27 = 11:27:00 08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 29 = 11:29:00 515066 VÉBR Radek HAV 7103 C 31 = 11:31:00 neregistro 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 33 = 11:33:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00 08656 Kantor Roman TRI 6501 C 39 = 11:39:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 41 = 11:41:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 43 = 11:43:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 45 = 11:45:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 47 = 11:47:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00

Kategorie H45

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 3 = 11:03:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 17 = 11:17:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 19 = 11:19:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 21 = 11:21:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 27 = 11:27:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 29 = 11:29:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 31 = 11:31:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 33 = 11:33:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 35 = 11:35:00

Kategorie H55

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení     0 m, 26 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 45 = 11:45:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 47 = 11:47:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 49 = 11:49:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 51 = 11:51:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 53 = 11:53:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 55 = 11:55:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 57 = 11:57:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 65 = 12:05:00 ......................... VAK C 67 = 12:07:00

Kategorie H65

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.81 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00

Kategorie P2

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.83 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232166 Kotůlková Veronika AOP 7851 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 ......................... VAK C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00

Kategorie X10N

11.10.2008 Žebříček MSK - Mistrovství MSK Sprint - startovní listina

délka trati  1.25 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 09.10.2008   20:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 16 = 11:16:00 49400 Cieslarová Lucie TRI 9851 C 18 = 11:18:00 neregistro 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 20 = 11:20:00 52959 Mielec Radomír AOV 0301 C 22 = 11:22:00 neregistro 49322 Topalidisová Nicole TRI 0052 C 24 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 11:26:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 28 = 11:28:00 ? Maslowská Lucie a Marek XXX 2 C 30 = 11:30:00 neregistro 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 49395 Lysek Filip TRI 9901 C 36 = 11:36:00 neregistro 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 38 = 11:38:00 neregistro ......................... VAK C 40 = 11:40:00 ? Holasová Šarka JAM 7879 C 42 = 11:42:00 515058 VÉBR Tomáš HAV 0200 C 44 = 11:44:00 neregistro 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 52666 Kostka Jiří AOP 0201 C 50 = 11:50:00 361945 Hrubý Martin AOV 0201 C 52 = 11:52:00 neregistro 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 C 54 = 11:54:00 neregistro ......................... VAK C 56 = 11:56:00