Služby

Vývoj na zakázku

Naše společnost nabízí vývoj aplikací na zakázku a širokou škálu přidružených služeb. Naši odborní pracovníci zpracují na základě Vašich požadavků analýzu a návrh řešení a provedou jeho úplnou realizaci.

Integrace a migrace systémů

V etapě přípravy realizace informačních systémů zpracujeme studii proveditelnosti, návrh či rozpočet realizace informačního systému. Dále poskytujeme poradenské služby spojené s inovací informačních technologií.

Kyberbezpečnost

Společnost Ataco spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti kyberbezpečnosti. Zejména se zaměrujeme na:

  • přezkoumání a zajištění shody s ČSN ISO/IEC 27001:2014,
  • přezkoumání a zajištění shody se zákonem 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti,
  • přezkoumání a zajištění shody s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR),
  • provádění penetračních testů infrastruktury a provozovaných aplikací.


Instalace, konfigurace a správa

Konzultace a školení

Pracovníci oddělení vývoje informačních systémů a systémoví inženýři poskytují konzultace a školení jak k vlastním produktům vytvořených společností ATACO spol. s r.o., tak k produktům a technologiím třetích stran, k nimž mají pracovníci společnosti získány potřebné certifikáty. Z dodávaných produktů se jedná především o technické prostředky IBM, HP(Compaq, Digital), Sun Microsystems, dále o operační systémy AIX , Linux, Solaris, VMS, Windows a databáze ORACLE či k užití architektury J2EE™ firmy Sun Microsystems

Kooperace a Outsourcing IT

Naše služby outsourcingu Vám umožňí soustředit se na hlavní cíle Vašeho podnikání při zachování vysoké úrovně IT služeb potřebných pro podporu Vašeho podnikání.

Budování firemní IT infrastruktury

Společnost ATACO spol. s r.o. nabízí komplexní dodávky výpočetní techniky i síťových prvků, včetně přidružených služeb. Mezi dodávky patří rovněž výkonné a spolehlivé servery předních světových výrobců .
ATACO spol. s r.o. © 2012