Reference
  • ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • Třinecké železárny a.s.
  • SchwingStetter Ostrava s.r.o.
  • Muzeum Českého Těšínska
  • Slezská universita v Karviné
Mohlo by Vás také zajímat
Budování IT infrastruktury

Moderní technologie kladou stále větší důraz na technologickou vyspělost vnitrofiremních informačních prostředků. Nutnost sdílení dat a informací, připojení k celosvětové informační dálnici, decentralizace služeb nebo kvalitní zabezpečení dat to všechno vyžaduje nejen moderní techniku, ale i značné znalosti.  Společnost ATACO spol. s r.o. nabízí návrh, vybudování a správu Vaší firemní informační infrastruktury, tak aby plně odpovídala současným požadavkům a potřebám.

Dodávky výkonných a spolehlivých serverů

Výkonný a spolehlivý server je základním kamenem každé firemní IT struktury. Slouží nejen ke sdílení dat a služeb (email, intranet, WWW), ale také jako vstupní brána do internetu. Naše společnost je obchodním partnerem společnosti HP a dodavatelem výkonných a spolehlivých serverů této značky.

Dodávky kancelářské výpočetní techniky a síťových prvků

Kromě serverů dodáme Vaší firmě i veškerý sortiment výpočetní a kancelářské techniky potřebné pro běžný firemní provoz (pracovní stanice PC, monitory, tiskárny či kopírky).

Dodávky systémového i aplikačního software

K vybraným serverům a pracovním stanicím dodáváme nejen veškerý potřebný systémový software, ale i široké portfolio dalšího aplikačního software jako jsou databáze, řešení elektronické pošty (email) nebo aplikační a WWW servery. Dodávané systémy a aplikace lze volit jak z plně komerčních (Windows, ORACLE), tak i z "open source" (Linux, APACHE).

Vybudování síťové struktury

Naši specialisté provedou ve Vaší společnosti návrh a realizaci celé počítačové sítě včetně dodávky všech potřebných komponent.

Instalace a konfigurace

Veškeré dodávky kancelářské a výpočetní techniky i software samozřejmě profesionálně zapojíme, nainstalujeme a zkonfigurujeme dle Vašich požadavků.

Správa a údržba

Dodávkou, realizací a instalací IT infrastruktury do Vaší společnosti však naše práce nekončí, našim zákazníkům poskytujeme plný servis a uživatelskou podporu.
ATACO spol. s r.o. © 2012