Reference
  • Schwing Stetter Ostrava s.r.o.
  • RT Torax s.r.o.
  • Muzeum Českého Těšínska
  • ForteSteel s.r.o.
Mohlo by Vás také zajímat
Instalace, konfigurace a správa

V současné době mnoho malých a středních společností řeší problém s nevyhovující vnitrofiremní síťovou a serverovou strukturou, která je často postavena na produktu Microsotf Windows. V této struktuře však mnohokrát chybí centrální uzel, který by poskytoval potřebné služby (připojení k internetu, firewall, elektronická pošta, správa uživatelů, správa dokumentů), pracovníkům poskytoval prostor pro sdílení souborů a řešil různá bezpečnostní rizika (vzdálený přístup, zálohování).

Řešením této situace může být dodávka a instalace serveru se spolehlivým operačním systémem Linux a všemi potřebnými službami.

Základní instalace linuxového serveru

Zahrnuje instalaci OS Linux a služeb LDAP, DNS a DHCP.

Instalace komunikačních služeb

Zahrnuje instalaci poštovního serveru, antivirového programu a antispammového filtru.

Instalace databáze

Zahrnuje instalaci a konfiguraci databázového serveru. Na výběr nabízímedatabáze ORACLE, MaxDB, MySQL.

Instalace služeb pro zabezpečení přístupu

Zahrnuje instalaci řešení typu Firewall, řešení pro vzdálený přístup uživatelů OpenVPN a řešení SAMBA pro sdílení diskového prostoru na serveru. Zahrnuje rovněž konfiguraci uživatelských účtů a skupin.

Instalace služeb pro provoz WWW a intranetu

Zahrnuje instalaci řešení pro provozování firemní WWW prezentace, webových aplikací a firemních intranetových služeb. Toto řešení předpokládá instalaci produktů: APACHE, SSL, JBoss, PHP, mod_jk.

K tomuto řešení lze optimálně dokoupit intranetové řešení ATACO inOffice a do něj široké portfolio webových aplikací z nabídky společnosti ATACO.

Instalace a konfigurace dalších aplikací a služeb


Nabízíme rovněž instalaci a konfiguraci dalších aplikací a služeb na linuxové servery. Tyto práce jsou však řešeny až po vzájemné dohodě se zákazníkem.


Ke stažení: ceník nabízených služeb.
ATACO spol. s r.o. © 2012