Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu - 26.4.2008 - Ostrava


Mapový odkaz na centrum závodu

K centru závodu i k místu ubytování je dobré spojení městskou hromadnou dopravou po celých 24 hodin. Záleží jenom na vás, jakým dopravním prostředkem se rozhodnete do Ostravy přijet, jestli vlakem, autobusem nebo autem.

Přijedu vlakem do stanice Hlavní nádraží:

Libovolnou tramvají na zastávku Muglinovská (druhá zastávka, interval 10minut, 3minuty jízdy). Zde přestoupit na autobusovou linku č.34. Zastávka autobusu je asi 100m po směru jízdy na levé straně (autobusem se budete kousek vracet). Autobusem jet na zastávku Lhotka (interval 30 a později 40 minut, 11minut jízdy ). Ze zastávky Lhotka je to do centra závodu 100m. Viz první mapka níže.

Zpět jezdí noční autobusy v intervalu 60minut a zajíždějí až na Hlavní nádraží (10minut jízdy).

Pro cestu do Lhotky budete potřebovat jízdenku na 45minut (15Kč). POZOR, musíte si nástup do tramvaje načasovat tak, abyste dobu platnosti nepročekali na zastávce Muglinovská! Pro cestu na zpět budete potřebovat jízdenku na 15minut (10Kč).

Pokud využijete naši nabídku na nocleh, budete navíc potřebovat 15min jízdenku pro cestu ze Lhotky do Hošťálkovic. Pro ranní cestu zpět na nádraží musíte počítat s přestupem na tramvaj a jízdenkou na 45minut.

Jízdní řád linky 34

Přijedu autobusem na ÚAN:

Podchodem na tramvajovou zastávku Náměstí republiky, nástupiště směr Centrum, Přívoz... Tramvají číslo 1, 2, 8, 12 nebo 18 na zastávku Muglinovská (pátá zastávka, interval 10minut, 7minuty jízdy). Zde přestoupit na autobusovou linku č.34. Zastávka autobusu je asi 100m zpět na pravé straně (autobusem budete pokračovat ve směru jízdy tramvají). Autobusem jet na zastávku Lhotka (interval 30 a později 40 minut, 11minut jízdy ). Ze zastávky Lhotka je to do centra závodu 100m. Viz první mapka níže.

Zpět jezdí noční autobusy v intervalu 60minut a zajíždějí až na Hlavní nádraží (10minut jízdy). Odtut libovolnou tramvají na Náměstí republiky.

Pro cestu do Lhotky a zět budete potřebovat dvě jízdenky na 45minut (15Kč). POZOR, musíte si nástup do tramvaje načasovat tak, abyste dobu platnosti nepročekali na zastávce Muglinovská!

Pokud využijete naši nabídku na nocleh, budete navíc potřebovat 15min jízdenku pro cestu ze Lhotky do Hošťálkovic.

Jízdní řád linky 34

Pokud vás bude více, doporučuji zakoupit celodenní jízdenu za 48Kč. Na nezlevněnou 24hodinovou jízdenku může ve dnech pracovního volna a pracovního klidu cestovat až 5 osob, z toho maximálně dvě osoby starší 15 let. Takto rozšířená platnost jízdenky se vztahuje pouze na uvedené dny.

Přijedu autem:

Podle přiloženého plánku. Průjezd Ostravou podle směrovek na Bohumín (pozor, ne po dálnici). Trasa od Olomouce a Opavy opouští čtyřproudovou silnici podle směrovek na Hlučín. Vyhnete se komplikovanému průjezdu Přívozem. Pokud odbočku minete, v Přívoze se napojíte na trasu z Frýdku-Místku. I zde jeďte podle směrovek na Hlučín. Odbočka do Lhotky je asi 500m za mostem přes řeku Odru (fotka). Značeno.

Parkování v ulici Kamínky (odhadem prvních 40 aut) a U splavu. Prosíme neparkujte před pensionem Lhotka - pouze pro hosty pensionu. Pořádá oddíl aktivního pohybu AOV 0802 - ORIENTEERING FiZA Team.

ArcelorMittal Oddíl sponzorujeJste návštevník stránek. Připomínky a podněty posílejte na