Produkty

plutino_logo

Řízení zakázek, sledování jejich plnění a expedování hotových produktů. Spolupracuje s databázi klientů (řízení vztahů se zákazníky). Možnost provozu v cloudu i v prostředí zákazníka (on-site).
Více...

evnar_logo

Efektivní aplikace pro neúčetní evidenci nářadí, ochranných pomůcek a pomocného materiálu. Umožňuje sledovat stav, pohyb (vypůjčení, vrácení, přemístění) a průběžnou spotřebu jednotlivých evidovaných prostředků. Systém není vázaný na konkrétní typ organizace a může být přizpůsoben Vašim konkrétním požadavkům.
Více...

erzeta_logo

Rezervační systém pro firemní sdílené zdroje (služební auta, zasedací místnosti) pro autorizované uživatele. Data v systému dále mohou sloužit i pro vyhodnocování využívání zdrojů a tím i k lepšímu plánování jejich nasazení.
Více...

maintis_logo

Maintis patří do kategorie systémů EAM pro řízení údržby a oprav. Systém obsahuje moduly pro správu technických objektů, plánování preventivní údržby, sledování stavu zařízení (poruchy, inspekce, revize), tvorbu pracovních příkazů, tvorbu rozpisů oprav většího rozsahu, plánování nákladů a controlling, řízení skladů ND, výdejny nářadí a ochranných pomůcek.
Více...

Reference